Hodina deťom 2015

Napísal admin 25. dec. 2015 v kategórii . Pripojené 0 komentářů.

Hodina deťom 2015

Hodina deťom je celoročná verejná finančná zbierka organizovaná  Nadáciou pre deti Slovenska od roku 1999

 a jednou z foriem podpory užitočných a jedinečných projektov zameraných na rozvoj osobnosti a tvorivosti u detí, rozvíjanie ich individuálneho potenciálu v závislosti od ich zdravotného stavu, talentu či hendikepu, skvalitňovanie školského prostredia, budovanie komunít i bezpečného prostredia pre deti, ale aj na intervenčné projekty, ktorých cieľom je riešiť problémové situácie detí.

Hodinu deťom podporujú i známe osobnosti – Emília Vášáryová, Richard Stanke, Viki Rák, Tomáš Maštalír, Csongor Kassai, Zuzana Fialová, Stano Dančiak, Eva Pavlíková, Adela Banášová, Matej Sajfa, a mnohí iní.

V piatok 4. decembra 2015 sa uskutočnila už 9. krát zbierka v uliciach Slovenska. Dobrovoľníci- žiaci 1.B triedy, so žltými pokladničkami Hodiny deťom, aktívne oslovovali žiakov a zamestnancov našej školy, ako aj ľudí v uliciach, aby prispeli. Financie, ktoré vyzbierali (50,30 €), budú zarátané do výnosu 17. ročníka celoslovenskej verejnej zbierky Hodina deťom. Ten bude využitý na podporu systematickej, celoročnej práce s deťmi a mladými ľuďmi.

Hodina deťom okrem zbierky pripravuje aj televíznu šou, ktorú odvysiela RTVS na Jednotke 19. decembra o 20.20 h. Diváci sa môžu tešiť na stávky známych osobností, ktoré siahnu za hranice svojich možností a dokážu tak, čo všetko sú ochotní urobiť pre deti. Okrem toho nebudú chýbať ani netradičné vystúpenia umelcov s deťmi podporenými Hodinou deťom.

  dscf6954-rozlisenie-obrazovky-nahled

Úprimná vďaka všetkým dobrovoľníkom a prispievateľom.

 

 

RNDr. Mariana MiklošováKomentáre

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

 • archív
 • Adresa

  A. Dubčeka 963/2
  Vranov nad Topľou
  Email: sosvt@sosvt.sk
  www: sosvt.sk tel:+421 057 44 63258

  ©2011 – 2019   webdesign: Kamil Harman (kamharm@gmail.com)