Celoslovenská súťaž: Svet mojím fotookom 2013

Napísal admin 14. jún. 2013 v kategórii . Pripojené 0 komentářů.

tretie miesto Ivety Chamcovej

 

 

Základná umelecká škola v Hurbanove spolu s Občianskym združením Artcentrum v Hurbanove aj tohto roku vyhlásila fotografickú súťaž. Tentokrát to bola súťaž so zameraním na tému: Svetlo a tieň. Zdá sa, že táto téma je veľmi jednoduchá, lebo svetlo nás sprevádza každú sekundu dňa a tiene okolo si hádam ani neuvedomujeme. Možno len vtedy, ak ich vyhľadávame v tropických horúčavách leta. Ale pravda je taká, že bez svetla by nevznikla žiadna fotografia a snáď si ani nevieme predstaviť, aké by to bolo žiť bez svetla.

            O túto súťaž bol opäť veľký záujem a prihlásilo sa 108 autorov z celého Slovenska. Medzi súťažiacimi boli aj študenti SOŠ na Ulici A. Dubčeka vo Vranove nad Topľou, ktorí po minuloročnom úspechu študenta Michala Matisa mali omnoho väčšiu motiváciu. Do súťaže sa zapojili študenti 4.B triedy a to: Róbert Demeter, Iveta Chamcová, Beáta Jabčanková, Jana Jenčová, Andrea Antolová a Marek Timko.

Opäť sa na našu školu usmialo šťastie a ocenenie v podobe tretieho miesta získala študentka Iveta CHAMCOVÁ. Výhercovi a ostatným zúčastneným srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

obrazek obrazek obrazek obrazek

 

 

 

Vypracovala: Mgr. Ivana Packová


Komentáre

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

 • archív
 • Adresa

  A. Dubčeka 963/2
  Vranov nad Topľou
  Email: sosvt@sosvt.sk
  www: sosvt.sk tel:+421 057 44 63258

  ©2011 – 2019   webdesign: Kamil Harman (kamharm@gmail.com)