4. ročník výstavy FOTOINŠPIRÁCIE

Napísal admin 26. nov. 2014 v kategórii . Pripojené 0 komentářů.

práce tvorivých mladých ľudí


  Vo vstupnom priestore MsDk vo Vranove nad Topľou môžeme opäť zhliadnuť práce tvorivých mladých ľudí zo SOŠ A. Dubčeka. Študenti odboru propagačná grafika vystavujú práce fotografického charakteru, t. j. fotografie autentické a pôvodné, ako aj práce inšpirované fotografiou a upravené v grafických programoch, alebo odznova „prekreslené“ za pomoci grafického programu. Na tejto výstave možno uvidieť obrázky zachytávajúce poetické momenty zo života v rastlinnej, či živočíšnej ríše, ale aj sociálne portréty ľudí z rozličných spoločenských vrstiev.

Univerzálnosť študentov odboru propagačná grafika sa preukázala aj na vernisáži, kde sa predviedli v programe ako moderátori a recitátori (Emília Bačíková a Lukáš Demčák zo 4. A), speváci a muzikanti (Zuzana Dobranská, 3. B a Jozef Jakubov, 3. A), či ako elegantné modelky (Mária Sopková a Tamara Lukačinová z 2. A, Petra Dubinová, Patrícia Bačenková, Viktória Kovaľová, Klaudia Tömöryová z 3. A, Katarína Marková z 3. B triedy).

Nový odbor FOTOGRAFICKÝ DIZAJN na SOŠ A. Dubčeka bude otvorenýv budúcom školskom roku, no súčasní študenti odboru propagačná grafika pozývajú verejnosť pozrieť si ich tvorbu na výstavu do priestorov MsDK, ktorá potrvá do 5. 12. 2014. Ste srdečne vítaní!

obrazek obrazek obrazek

Text: Mgr. Peter Križovenský
Foto: Mgr. Radoslav Cerula
Komentáre

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

 • archív
 • Adresa

  A. Dubčeka 963/2
  Vranov nad Topľou
  Email: sosvt@sosvt.sk
  www: sosvt.sk tel:+421 057 44 63258

  ©2011 – 2019   webdesign: Kamil Harman (kamharm@gmail.com)